Gry Edukacyjne Termoplasty

 

Nowa technologia nowe możliwości jesteśmy partnerem Metalbac & Farbe właścicielem marki Playform®.

 

Playform® produkowany jest przez firmę Metalbac & Farbe®.

Playform stanowi urzeczywistnienie innowacyjnej koncepcji, która ma pozytywny wpływ na życie społeczno – edukacyjne dzieci.

Gry i nauka to podstawowe elementy, na których zbudowano koncept Playform® .

Gry na świeżym powietrzu utrzymują aktywność dzieci, stwarzają okazję do socjalizacji i pomagają im rozwijać się w naturalny i zdrowy sposób.

Playform® – Happy Education

Playform® jest przydatny w uzupełnianiu programów szkolnych. Zapewnia bowiem zabawne, przyjemne i relaksujące środowisko dla dzieci, które uczą się nowych informacji podczas przerw między zajęciami lub w czasie wolnym.

Jesteśmy przekonani, że nowoczesne i zrównoważone społeczeństwo rozwija się w oparciu o atrakcyjny system edukacji i szkoły, które proponują odważne projekty edukacyjne.

Generacja Playform® nabiera kształtu w Europie. Gry Playform® są stosowane w Polsce, Francji, Szwajcarii, Belgii, Włoszech, Niemczech, Norwegii i Portugalii.

Gry Playform® produkowane w różnych modelach (ponad 200) i w różnych kolorach, są przeznaczone na place zabaw na szkolnym boisku, w parkach lub w miejscach publicznych. Żywe kolory i niepowtarzalne wzory o różnorodnej tematyce edukacyjnej sprawiły, że Playform® jest najpopularniejszą grą.

Playform® oferuje dzieciom możliwość zabawy i interakcji podczas nauki. Przestrzenie rekreacyjne stają się miejscem socjalizacji i kreatywności. Różnorodność gier obejmuje szeroki zakres domen, z możliwością tworzenia tematycznych placów zabaw.

Playform® ubiera zadania matematyczne czy alfabet w atrakcyjne kształty kolorowych zwierząt. Lekcje geografii można prowadzić na zewnątrz, a nawet w kosmosie za pośrednictwem układu słonecznego Playform.

„Playform® jest zielony!” W trosce o dzieci zespół badawczy opracował ten produkt na zasadach promujących zachowania przyjazne dla środowiska. Materiał, z którego produkowane są gry, jest trwały, nie zawiera toksycznych związków i ma bardzo niskie koszty utrzymania.

 

Bądź tym, który wywoła uśmiech na twarzach dzieci! Tak jak istnieją laboratoria informatyczne, matematyczne lub geograficzne, dzieci mogą ćwiczyć swoją kreatywność w „laboratorium zabaw na świeżym powietrzu”.

Wspólnie wspieramy zabawę na świeżym powietrzu!

Realizacje Playform